Referencje

Referencje 2018-05-08T11:47:55+00:00

Opinie zadowolonych klientów

W okresie naszej współpracy firma Flostar dała się poznać jako solidny i profesjonalny wykonawca, szybko reagujący na wszelkie nasze sugestie.
Robert Sosnowski, AntAres
Usługi zostały wykonane profesjonalnie, z należytą starannością, rzetelnie i terminowo. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę FLOSTAR innym kontrahentom.
Iwona Herszlikowicz, ASP Katowice
Usługi zostały wykonane w pełni profesjonalnie, na najwyższym poziomie. Firma FLOSTAR dysponuje nowoczesnym sprzętem oraz zatrudnia wykwalifikowany personel porządkowy. Dodatkowym atutem firmy jest otwartość i elastyczność oraz szybkie reagowanie na zaistniałe potrzeby oraz problemy. Z pełną odpowiedzialnością polecamy wszystkim zainteresowanym usługami i współpracę z firmą FLOSTAR, której funkcjonowanie jest gwarancją wysokiego poziomu wykonywanych usług porządkowych.
Iwona Herszlikowicz, ASP Katowice
Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi porządkowe firmy Flostar reprezentowanej przez Pana Przemysława Baran.
Express-interfracht Polska Sp. z o.o
Firma Flostar jest firmą solida i rzetelną. Wywiązała się z zawartej umowy w określonym terminie z należyta dbałością o szczegóły. Pracownicy firmy Flostar podchodzą profesjonalnie do powierzonych im zadań, dlatego chętnie polecamy usługi firmy Flostar.
Paulina Kluczyńska, ISTE Sp. z o. o., ISTE Sp. z o. o.
Firma FLOSTAR profesjonalnie i sumiennie wywiązuje się z powierzonych jej obowiązków dzięki czemu z pełną odpowiedzialnością możemy ją polecić jako godnego partnera do współpracy.
Stanisław Gandera, Spółdzielnia Mieszkaniowa
Zaświadcza się, iż usługa porządkowa w postaci mycia okien, świadczona na rzecz tutejszej Prokuratury, przez Flostar Usługi Porządkowe w dniach 28.03.2011 – 29.03.2011, została wykonana w sposób nie budzący żadnych zastrzeżeń, rzetelne, fachowo i profesjonalnie.
Krzysztof Zachariasz, Prokuratura rejonowa w Mikołowie
Prace wykonywane są terminowo i sumiennie z należytą starannością. Z odpowiedzialnością możemy polecić firmę jako solidnego i rzetelnego kontrahenta, gwarantującego wysoką jakość świadczonych usług.
Joachim Michalik, Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

Referencje naszych zadowolonych klientów